LED televize • úhlopříčka 108 cm (43") • Ultra HD rozlišení (3840×2160 px) • HDR • tunery DVB-T2 (H.265/HEVC), DVB-C, DVB-S2 – pouze nekódované programy • Wi-Fi • LAN • 3× HDMI • 2x USB • CI+ slot • sluchátkový výstup • zvukový výkon 2× 8 W • webový prohlížeč • Netflix • YouTube • AccuWeather • mobilní ovládání • zrcadlení obrazovky • energetická třída A • operační systém Linux
Televize Strong nové generace
Představujeme vám novou generaci televizorů Strong, která přináší do vašeho obývacího pokoje špičkový obraz, nezkreslený zvuk a celou řadu těch nejmodernějších funkcí. Strong SRT 43UA6203 je chytrá televize o úhlopříčce 43'' (108 cm), která se pyšní úžasným Ultra HD rozlišením, třemi tunery a podporou populárních služeb, jako jsou Netflix či YouTube.
.jpg)
Užijte si 4K rozlišení
Strong SRT 43UA6203 pracuje s nejmodernějším 4K rozlišením (3840×2160 px), můžete se tak těšit na luxusní kvalitu obrazu. Ať už budete sledovat večerní zprávy, nejnovější filmy, nebo třeba zábavné pořady, vždy se dočkáte krásně ostrého zobrazení plného zářivých barev. Zárukou vysoké kvality obrazu je navíc i podpora technologie vysokého dynamického rozsahu HDR10.
.jpg)
.jpg)
3 možnosti příjmu TV
Prostřednictvím televize Strong SRT 43UA6203 budete moci sledovat klasické pozemní vysílání, bez problému však naladíte i kabelovku či satelit. Přístroj je totiž vybaven hned třemi digitálními tunery (přijímači TV vysílání). Bude zkrátka jen a jen na vás, kterou variantu si zvolíte.
Podpora DVB-T2
Na tento televizor se budete moci spolehnout i v nadcházejících letech, kdy má dojít ke změně standardu pozemního vysílání. Přístroj je totiž vybaven i nejmodernějším DVB-T2 tunerem a také dokáže dekódovat nový formát H.265 (HEVC).

.jpg)
Víc než jen televize
Chytrá televize Strong SRT 43UA6203 je vybavena vestavěným Wi-Fi modulem a zprostředkuje vám celou řadu internetových služeb. Na televizní obrazovce budete moci hrát hry, brouzdat po webu, vyřizovat e-maily nebo třeba číst online zpravodajství. Díky podpoře služeb YouTube a Netflix si pak můžete užít i sledování nepřeberného množství internetového video obsahu.
Spojení s PC i mobilem
Přístroj disponuje třemi HDMI porty, snadno jej tak můžete propojit se svým počítačem, notebookem nebo třeba DVD přehrávačem. Dále nechybí dvojice USB vstupů, díky kterým můžete k televizi připojit i svou flashku či externí disk. Přímo na televizní obrazovce si pak můžete prohlédnout třeba své fotky z dovolené.
Televizi také můžete bezdrátově propojit se svých chytrým mobilním telefonem. Ten vám pak může posloužit jako dálkový ovladač televizoru a navíc je podporována i funkce zrcadlení obrazovky. Na televizi si tedy můžete snadno promítnout obsah ze svého mobilu.

LED (light emitting diode) je obrazová technologie využívající podsvícení diodami emitujícími světlo. Využití této technologie přispívá k vysokým úsporám energie a ke dlouhé životnosti osvětlení.
Hodnota obnovovací frekvence udává schopnost televize či monitoru vykreslit určitý počet snímků za 1 sekundu. Čím vyšší je toto číslo, tím je obraz plynulejší, což je důležité zejména při hraní her nebo během sledování rychlých scén v akčních filmech a sportovních přenosech.
MPEG-4 je kolekce patentovaných metod definujících kompresi a uložení zvukových a obrazových dat. Využití MPEG-4 zahrnuje kompresi AV dat pro web (Streaming), uložení dat na CD a DVD, hlasovou a video komunikaci a digitální televizní vysílání.
H.265(označováno také jako HEVC – High Efficiency Video Coding) je standard, který umožňuje příjem obrazu ve vyšší kvalitě při nižší přenosové rychlosti. Využívá se u pozemního digitálního vysílání DVB-T2 a satelitního vysílání DVB-S2. Pro příjem tohoto vysílání je podmínkou, aby televize uměla dekódovat formát H.265.
D-Sub (D-subminiature) je označení pro skupinu konektorů, které zajišťují přenos elektronických signálů. Poprvé je začala používat v roce 1952 americká firma ITT-Cannon pro svou řadu D. Na tehdejší dobu se tyto konektory vyznačovaly velmi malými rozměry – odtud pochází pojmenování D-subminiature. Konektory se dělí na dva typy: „samčí“ (male) a „samičí“ (female). První typ má kolíky (piny) a správně se označuje jako vidlice. Zatímco druhý typ má zdířky a nazývá se jako zásuvka.
CI (Common Interface) je rozhraní v televizích nebo set-top-boxech, které umožňuje jejich rozšíření o další vylepšení. Jedním z nich může být například satelitní karta, jejímž prostřednictvím získáte přístup k dalším televizním kanálům. CI+ je rozšíření se schopností využívat digitální vysílání.
CI (Common Interface) je rozhraní v televizích nebo set-top-boxech, které umožňuje jejich rozšíření o další vylepšení. Jedním z nich může být například satelitní karta, jejímž prostřednictvím získáte přístup k dalším televizním kanálům. CI+ je rozšíření se schopností využívat digitální vysílání.
RMS výkon (z angličtiny Root Mean Square) je hodnota, která udává, jaký nejvyšší možný výkon reproduktor zvládne, aniž by došlo k jeho poškození.
Wi-fi Direct (dříve Wi-fi P2P) je standard Wi-fi, který umožňuje propojení dvou a více zařízení, aniž by bylo nutné využívat bezdrátový přístupový bod.
Miracast je bezdrátová technologie podporující sdílení obrazu mezi zařízeními jako jsou notebooky, smartphony nebo televizory.
Údaj o energetické třídě mnoho napoví o spotřebě a zejména o úsporách energie. Energetických tříd je celkem 7 (A až G). U mnoha velkých spotřebičů se od 1. 3. 2021 změnilo značení, a proto se již nesetkáte s plusky u třídy A. Obecně tak platí, že spotřebiče dříve označované A+++ získají B, A++ budou označovány jako C a A+ se posunou to energetické třídy D. Energetické štítky najdete na domácích spotřebičích, jako jsou pračky, sušičky, ledničky, mrazáky, myčky, trouby nebo sporáky. Informace o energetické třídě musejí být uvedeny i u televizí nebo žárovek.