Samsung QE75Q60AAUXXH
QLED 4K, Úhlopříčka 75" (189 cm), Rozlišení 4K (3840 x 2160), 100% objem barev, (HDR10+), Ultimate UHD Dimming, Motion Xcelerator, PQI 3100, Tuner (DVB T2/C/S2), kodek H.265, HbbTV 2.0, operační systém Tize Wifi5, Bluetooth 4.2, 4x HDMI 2,1, 2x USB 2,0, 1x LAN, 1x optický výstup, 1xCI+ (1,4)
Popis a parametry Samsung QE75Q60AAUXXH
Obrazovka
Úhlopříčka displeje
190,5 cm (75")
Typ HD rozlišení
4K Ultra HD
Rozlišení displeje
3840 x 2160 px
Technologie displeje
QLED
Tvar obrazovky
Plochý
Nativní poměr stran
16:9
Technologie pohybové interpolace
PQI (Picture Quality Index) 3100
Reklamní název dynamického kontrastu
Mega Contrast
Úhlopříčka obrazovky v cm
189 cm
TV tuner
Typ tuneru
Analogový a Digitální
Formát digitálního signálu
DVB-S2
, DVB-T2
, DVB-C
Automatické vyhledávání kanálů
Ano
Chytrá televize
Smart TV
Ano
Internetová televize
Poskytovaný operační systém
Tizen
Zrcadlení obrazovky
Zrcadlení zvuku
HbbTV (červené tlačítko)
Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV)
Režim obrazu
Film, Přírodní
Video aplikace
Samsung TV Plus
Zvuk
Počet reproduktorů
2
RMS výkon
20 W
Audio dekodéry
Dolby Digital
Pokročilý zpětný audiokanál (eARC)
Počítačová síť
Wi-Fi
Připojení na síť Ethernet
Standardy Wi-Fi
802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac)
Bluetooth
Verze Bluetooth
4.2
Internetový prohlížeč
Podpora HID
Vzhled
Rolovatelný displej
Ne
Barva
Černá
Podpora standardu VESA pro montáž
Výkon
Podpora HDR
Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR)
High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Filmmaker Mode, Quantum HDR
Funkce teletextu
Funkce titulkování
Snímač Eco
Digital Clean View
Obrazová galerie
Podpora IPv6
Podpora MBR
ConnectShare (HDD)
ConnectShare (USB)
Možnosti připojení
Počet HDMI portů
3
Počet portů Ethernetu (RJ-45)
1
Počet portů USB 2.0
2
Digitální optický audio výstup
1
Počet RF portů
Common Interface (CI, CI+)
Common interface Plus (CI+)
Verze CI+ (Common Interface Plus)
1.4
Consumer Electronics Control (CEC)
Anynet+
Funkce managementu
Elektronický programový průvodce (EPG)
On Screen Display (OSD)
Počet OSD jazyků
27
Automatické vypnutí
Kompatibilní se Samsung Bixby
Pracuje s Google Assistant
Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon
Příkon
Třída energetické účinnosti (SDR)
E
Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin
118 kWh
Třída energetické účinnosti (HDR)
G
Spotřeba elektrické energie
118 W
Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin
197 kWh
Spotřeba energie (v pohotovosti)
0,5 W
Vstupní střídavé napětí
220 - 240 V
Frekvence vstupního střídavého napětí
50/60 Hz
Hmotnost a rozměry
Šířka (s podstavcem)
1676,7 mm
Hloubka (s podstavcem)
340,4 mm
Výška (s podstavcem)
1005,5 mm
Hmotnost (se stojánkem)
33,3 kg
Šířka (bez stojánku)
167,7 cm
Hloubka (bez stojánku)
2,66 cm
Výška (bez stojánku)
96 cm
Hmotnost (bez stojánku)
32,1 kg
Šířka stojanu
127 cm
Hloubka stojanu
34 cm
Údaje o balení
Šířka balení
1834 mm
Hloubka balení
190 mm
Výška balení
1110 mm