SAMSUNG LE22D450
Rozměrově menší LCD televizor Samsung LE22D450 - 56cm je oblíbená úhlopříčka
Návod k použití je vždy po ruce – v menu televize Samsung LE26G450
Návod k obsluze integrovaný v televizoru už vždy budete mít po ruce.
Základní specifikace LCD televizoru Samsung LE22D450:
  • Úhlopříčka 56 cm (22")
  • Rozlišení HD ready (1366×768)
  • High Contrast
  • Teletext umí 1000 stran
  • Přehrávání hudebních souborů MP3
  • Flash paměti formátu FAT16/FAT32/NTFS
  • Typ podsvícení CCFL
  • České menu
  • Barva černá v lesklém provedení (vínová lišta)
  • Model roku 2011
  • Rozteč VESA (držák není v balení): 75×75)
  • Obrazový procesor DNIe+
  • Wide Color Enhancer
  • Anynet+ (HDMI-CEC)
Formáty obrazu:
  • Automatický formát
  • 16:9
  • Široký zoom
  • Zvětšený obraz
  • 4:3
  • Přizpůsobení obrazovce
4 režimy obrazu:
  • Dynamický
  • Standardní
  • Film
  • Zábava
Zvuk:
  • Výkon 2×5W
  • SRS TheaterSound prostorový zvuk
  • Dolby Digital +, Dolby Pulse, DTS 2.0
5 režimů zvuku:
  • Standardní
  • Hudba
  • Film
  • Jasný hlas
  • Zesílení
Tunery LCD televize Samsung LE22D450:
  • Analogový tuner
  • Digitální pozemní DVB-T (MPEG-2, MPEG-4)
  • Digitální kabelový DVB-C (MPEG-2, MPEG-4)
  • Elektronický programový průvodce EPG
Konektivita:
  • Vstup pro anténu
  • HDMI vstup
  • SCART
  • Komponentní vstup + vstup audio (2× cinch)
  • PC vstup (D-sub) + audio vstup (jack)
  • Digitální optický výstup
  • Sluchátkový výstup
  • CI slot
  • HDMI vstup
  • USB
Možnost připojení televize k PC:
  • HDMI konektor (přenáší obraz i zvuk)
  • D-sub (obraz), audio vstup (zvuk)
Rozměry TV (Š x V x H): 53,3×34,4×6,2 cm (5,1 kg)
Spotřeba, hmotnost a rozměry televize:
  • Průměrná spotřeba v provozu 35W
  • Spotřeba v pohotovostním režimu: 0,3 W