PATRIOT 4GB DDR3-1600MHz CL11 SR PSD34G160081
Paměť DDR3 pro PC - PATRIOT 4GB DDR3-1600MHz CL11 SR PSD34G160081
Patriot paměti přinášejí kvalitu, spolehlivost a výkon očekávanou pro dnešní počítačové potřeby. Pozor, single rank - není vhodný jako náhrada za 1066MHz a dual ranky. Funkce: *Auto and self refresh capability *PCB height: cca 3 cm *Serial Presence-Detect (SPD) *100% Tested *RoHS Compliant *Compatible with Intel® 6 Series or later and AMD 9 Series/FM Series or later Specifikace: *PC3-12800 (1600MHz) dual Data Rate *240-Pin Dual in-line memory module *Non-ECC Unbuffered *1 Rank module *7.8US Refresh Interval (8192 CYCLES/64MS) *1.5V Power Requirement
Popis a parametry PATRIOT 4GB DDR3-1600MHz CL11 SR PSD34G160081
Vlastnosti
Typ vyrovnávací paměti
Unregistered (unbuffered)
Vnitřní paměť
4 GB
Rozložení paměti (moduly x velikost)
1 x 4 GB
Typ vnitřní paměti
DDR3
DDR3 (double-data-rate 3) je operační paměť s technologií pro vysokorychlostní ukládání pracovních dat. Jedná se o nástupce paměti DDR2. Nejvyšší rychlost DDR3 může dosahovat na frekvenci 2,1 GHz (což je oproti předchozím 1,2 GHz výrazný rozdíl).
Frekvence paměti
1600 MHz
Formát paměti
240-pin DIMM
ECC
ECC (Error Checking and Correcting) je technologie sloužící k detekci a k opravě chyb.
Ne
CAS latence
11
Rank paměti
1
Napětí paměti
1.5 V
Certifikace
RoHS
Hmotnost a rozměry
Šířka
134 mm
Hloubka
6,4 mm
Výška
29 mm
Hmotnost
16,5 g
Údaje o balení
Hmotnost včetně balení
25,5 g
Typ balení
DIMM
Logistická data
Kód harmonizovaného systému
Další charakteristiky
Velikost obalu (š x h x v)
16 x 53 x 165 mm